Bayramiç Belediyesi, Emıtt İçin Hazırlıklarını Tamamladı 2023

Dünyanın en önemli fuarlarından biri sayılan ve 8-11 Şubat 2023 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılacak olan EMITT’e ikinci kez katılacak Bayramiç Belediyesi, hazırlıklarını tamamladı.

Geçen yıl Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı EMITT’e ilk kez katılan Bayramiç Belediyesi, standıyla dikkatleri üzerine çekmişti. 8-11 Şubat 2023 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuar için bu yıl da özenle hazırlıklarını tamamlayan Bayramiç Belediyesi, ilçenin doğal, tarihi ve kültürel değerlerini tanıtacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “İlçemizde turizmi geliştirmek amacıyla fuarları önemsiyoruz. Birçok açıdan oldukça değerli bir yer coğrafyada yaşıyoruz. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bereketli topraklar üzerinde yaşıyoruz. Kazdağları’nda yetişen endemik bitkileri, bin pınarlı İda’nın en güzel mesire yeri Ayazma Tabiat Parkı’nı, Mehmet Akif Ersoy Müze Evi’ni, coğrafi işaret tescili almış ürünlerimiz Bayramiç Beyazı, Bayramiç Elması, Bayramiç Tahin Helvası ve Bayramiç Zeytinyağı’nı EMITT’te tanıtmayı sürdüreceğiz. Geçtiğimiz yıl aldığımız geri dönüşlerden memnun kaldık. Turizm fuarlarının ilçe tanıtımına katkı sağladığını görüyoruz. Bu tür etkinliklere katılmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Dakika Yerel Bayramiç Belediyesi, Emıtt İçin Hazırlıklarını Tamamladı – Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Bir cevap yazın